Oud besturen


Foto bestuurBestuur Ventus Novus 2015-2016

Voorzitter: Juul Kuster
Secretaris: Annemieke Hummel
Penningmeester: Madelon Mars
Hoofd Zeiltechnischecommissie: Sidney Voerman
Commissarisintern: Angeniet Helwig

  • Hoofd Publiciteitscommissie: Lisa Vrolijk
  • Hoofd Activiteitencommissie: Charley Morrison
  • Hoofd Opleidingscommissie: Marrit Eulen

bestuur aeolus

Bestuur Aeolus 2014-2015
Voorzitter: Christina Schachner
Secretaris: Meeri Sellevis Smitt
Penningmeester: Anne Böttcher
Hoofd Zeiltechnischecommissie: Jacques Montet
Hoofd Opleidingscommissie: Wouter de Vries
Hoofd Activiteitencommissie: Nathalie Heijkoop
Hoofd Publiciteitscommissie: Jack van den Berg

Bestuur Beaufort

Bestuur Beaufort 2013-2014
Voorzitter Jeroen Custers
Secretaris: Annemieke Naber
Penningmeester: Emma Boswinkel
Hoofd Zeiltechnischecommissie: Bart Bulté
Hoofd Aciviteitencommissie: Anne Cuijpers
Hoofd Publiciteitscommissie: Harriëtte Vermeulen

Bestuursfoto

Bestuur Bezaanschoot Aan 2012-2013
Voorzitter: Anouk Smits
Secretaris: Iris Jans
Penningmeester: Peter Spikmans
Hoofd Zeiltechnischecommissie: Elizabeth de Nijs
Hoofd Activiteitencommissie: Odette Haije
Hoofd Publiciteitscomissie: Valérie Maxime van Doorn

 

301560_2516654033651_1186075758_n

Bestuur Bezeild 2011-2012
Voorzitter: José van den Driessche
Secretaris: Tinka Koster
Penningmeester: Bianca van Rees
Hoofd Zeiltechnischecommissie: Gaston Depondt
Hoofd Activiteitencommissie: Femke Daemen
Hoofd Publiciteitscomissie: Carlijn Thijssen

SDC10358

 

Bestuur Klapgijp 2010-2011
Voorzitter: Martijn van Boetzelaer
Secretaris: Iris Burhorst
Penningmeester: Fenne Mahieu
Hoofd Zeiltechnische commissie: Joost van Griethuysen

MD003007

Bestuur Buiswater 2009-2010
Voorzitter: Johanna Gröne
Secretaris / Vice-voorzitter: Julia Doets
Penningmeester: Simone Strüss
Algemeen bestuurslid: Katrin Berkemeyer
Hoofd Zeiltechnische commissie: Joost van Griethuysen
Hoofd Activiteitencommissie: Loes Hoogveld
Hoofd Publiciteitscommissie: Elise

Bestuur Frisse Wind 2008-2009
Voorzitter: Anne Hendrikx
Secretaris: Leonie van der Meer Mohr
Penningmeester: Kerstin Maaß
Hoofd Zeiltechnische commissie: Gaston Depondt
Hoofd Activiteiten commissie: Maartje Willeboordse
Hoofd Publiciteit commissie: Leonie van der Meer Mohr

Bestuur RechtDoorZee 2007-2008
Voorzitter: Ime Hüsken
Secretaris/ Vice-voorzitter: Mariëlla Schreur
Penningmeester: Klaus Bongartz / Kerstin Maaß
Hoofd Activiteitencommissie: Maaike Groenewoudt
Hoofd Publiciteitscommissie: Dominique Sleijpen / Leonie van der Meer Mohr

Bestuur Waterproof! 2006-2007
Voorzitter: Charlotte Hakkers
Secretaris/ Vice-voorzitter: Aniek Rooderkerken
Penningmeester: Teun Schendzielorz
Hoofd Zeiltechnische commissie: Karoline Otting / Ime Hüsken
Hoofd Activiteitencommissie: Saskia Smeets / Maud Berendsen
Hoofd Publiciteitscommissie: Ilse ter Linden

Bestuur Ruimschoots 2005-2006
Voorzitter: Willeke Kleinjan
Secretaris/ Vice-voorzitter: Sascha Winkel / Maud Berendsen
Penningmeester: Hub Stolker
Hoofd Zeiltechnische commissie: Caroline van de Lagemaat
Hoofd Activiteitencommissie: Elisabeth Wunderle

Bestuur 2004-2005
Voorzitter: Jantine Jonker
Secretaris/ Vice-voorzitter: Annick van Kollenburg
Penningmeester: Lars Kalter
Hoofd Zeiltechnische commissie: Franka Hoekstra
Hoofd Publiciteitscommissie: Liesbeth Keij

Bestuur 2003-2004
Voorzitter: Eline Bolderman
Secretaris/ Vice-voorzitter: Titia Rietema
Penningmeester: Anne Zonnenberg
Hoofd Activiteitencommissie: Arnoud Dingemans
Hoofd Publiciteitscommissie: Marjolijn Streppel

Bestuur 2002-2003
Voorzitter: Tobias Oversteegen
Secretaris/ Vice-voorzitter: Martine Grootenboer
Penningmeester: Nienke de Haan
Hoofd Zeiltechnische commissie: Eva van de Pol
Hoofd Activiteitencommissie: Maartje Speksnijder
Hoofd Publiciteitscommissie: Anne Grit

Bestuur 2001-2002
Voorzitter: Ester Merckel
Secretaris/ Vice-voorzitter: Erwin Geuskens
Penningmeester: Ellen Starmans
Hoofd Zeiltechnische commissie: Arjo Boendermaker
Hoofd Activiteitencommissie: Marlies van Spijk
Hoofd Publiciteitscommissie: Roelien Dekker

Bestuur 2000-2001
Voorzitter: Wouter Visser
Secretaris/ Vice-voorzitter: Charlotte Sinke
Penningmeester: Lea Heinemans
Hoofd Zeiltechnische commissie: Stijn Starmans
Hoofd Activiteitencommissie: Sophie van den Heuvel
Hoofd Publiciteitscommissie: Nanny Bluekens

Bestuur 1999-2000
Voorzitter: Ben Arends
Secretaris/ Vice-voorzitter: Marijke Smedema
Penningmeester: Elmar Vissers
Hoofd Zeiltechnische commissie: Stephanie Stefes
Hoofd Activiteitencommissie: Marjolein Deurenberg/ Sophie van den Heuvel
Hoofd Publiciteitscommissie: Fleur van Tilburg

Bestuur 1998-1999
Voorzitter: Noortje Geraads
Secretaris/ Vice-voorzitter: Nina Rogmans
Penningmeester: Jennifer Nelen
Hoofd Zeiltechnische commissie: Aschwin van Reij
Hoofd Activiteitencommissie: Joep Besselink
Hoofd Publiciteitscommissie: Floris van Eenennaam

Bestuur 1997-1998
Voorzitter: Isabelle Snieders
Secretaris/ Vice-voorzitter: Benno Blindenbach
Penningmeester: Carola Koornneef
Hoofd Zeiltechnische commissie: Barbara Verwayen/ Albert-Jan Pomper
Hoofd Activiteitencommissie: Susanne Thijssen
Hoofd Publiciteitscommissie: Frans Bakers

Bestuur 1996-1997
Voorzitter: Marloes Emous
Secretaris/ Vice-voorzitter: Esther Eekhout
Penningmeester: Joerek Kuhutnicki
Hoofd Zeiltechnische commissie: Jean-Jacques Cardous
Hoofd Activiteitencommissie: Louis de Groot
Hoofd Publiciteitscommissie: Chantal Flos

Bestuur 1995-1996
Voorzitter: Arnoud Brink
Secretaris/ Vice-voorzitter: Esther Verbeek
Penningmeester: Jeroen Gijzen
Hoofd Zeiltechnische commissie: Matthijs Kunenborg
Hoofd Activiteitencommissie: Frances Steenkamp
Hoofd Publiciteitscommissie: Janneke Rikken

Bestuur 1994-1995
Voorzitter: Wouter Reith
Secretaris/ Vice-voorzitter: Sjoert Ebben
Penningmeester: Mathijs Kunenborg
Hoofd Materialencommissie: Mike Stapleton
Hoofd Activiteitencommissie: Anne-Mieke Versteegh
Hoofd Publiciteitscommissie: Heidi Selten

Bestuur 1993-1994
Voorzitter: Angela Jansen
Penningmeester: Chris Peeters
Hoofd Materialencommissie: Marjolein Schipper
Hoofd Activiteitencommissie: Ilse Vermeulen
Hoofd Publiciteitscommissie: Erika Smidt

Bestuur 1992-1993
Voorzitter: Angela Jansen
Secretaris/ Vice-voorzitter: Rob van Brummelen
Penningmeester: Marco Bussemaker
Hoofd Materialencommissie: Rob Sijbers
Hoofd Activiteitencommissie: Maurits Wetzer
Hoofd Publiciteitscommissie: Vione Brunia

Bestuur 1991-1992
Voorzitter: Esther Bosmans
Secretaris/ Vice-voorzitter: Sacco Meulendijks
Penningmeester: Philip Takken/ Cora Geerts
Hoofd Materialencommissie: Renske Nijdam
Hoofd Activiteitencommissie: Kirsti Postma
Hoofd Publiciteitscommissie: Frederike Oosterhoff

Bestuur 1990-1991
Voorzitter: Femke Stoop/ Willem Roemer
Secretaris/ Vice-voorzitter: Marleen Goumans
Penningmeester: Philip Takken
Hoofd Materialencommissie: Valentijn Thijssen
Hoofd Activiteitencommissie: Arjen Nederstigt
Hoofd Publiciteitscommissie: Esther Bosmans

Bestuur 1989-1990
Voorzitter: Peter de Keijzer
Secretaris/ Vice-voorzitter: Janneke Buiteman/ Inge Mulders
Penningmeester: Edward Oud
Hoofd Materialencommissie: Marja Veltman
Hoofd Activiteitencommissie: Sandra de Loos
Hoofd Publiciteitscommissie: Jaap-Frank Dijkveldstol

Bestuur 1988-1989
Voorzitter: Nicolle Brüll
Secretaris/ Vice-voorzitter: Johan Hoogenberg/ Sylvia Heeneman
Penningmeester: Jan de Wert/ Marleen Goumans
Hoofd Materialencommissie: Rob van Kimmenade
Hoofd Activiteitencommissie: Janine Bartels
Hoofd Publiciteitscommissie: Annemieke van der Zijden

Bestuur 1988
Voorzitter: Jaap van Twisk
Secretaris/ Vice-voorzitter: Nicolle Brüll
Penningmeester: Natasja van de Weg
Algemeen secretaris: Willem Oerlemans
Hoofd Materialencommissie: Sander Boerboom
Hoofd Activiteitencommissie: Mandy Prins
Hoofd Publiciteitscommissie: Mark Vermeulen
Hoofd Sponsorcommissie: Jan de Wert

Bestuur 1987
Voorzitter: Jaap van Twisk
Secretaris/ Vice-voorzitter Marianne Piters
Penningmeester: Robertjan Mulder
Algemeen secretaris: Nicole Brüll
Hoofd Materialencommissie: Michel Meuwissen
Hoofd Activiteitencommissie: Maarten Bak
Hoofd Publiciteitscommissie: Annette Elling
Hoofd Sponsorcommissie: Rinse Rooke

Copyright © Dandelion by Pexeto